Formularz rejestracyjny

*

*

*

*

*


/

/

*
* - pola wymagalne
Dane adresowe będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do wysyłki zaproszeń lub voucherów w razie dokonania transakcji w naszym portalu.
Podaj pierwszą, trzecią i ostatnią literę słowa: weekend
LOGOWANIE




- zapamiętaj mnie
agroturystyka agroturystyka agroturystyka
Prowadzisz obiekt agroturystyczny? Dodaj swój obiekt do naszej bazy! Zobacz jak dodać >>


Położenie

- las

- jeziora, rzeki

- morze

- góry

- inne

Województwo
- dolno¶l±skie
- kujawsko-pomorskie
- lubelskie
- lubuskie
- mazowieckie
- małopolskie
- opolskie
- podkarpackie
- podlaskie
- pomorskie
- ¶l±skie
- ¶więtokrzyskie
- warmińsko-mazurskie
- wielkopolskie
- zachodniopomorskie
- łódzkie
Partnerzy
System reklamy Test
Region
- Beskidy
- Bieszczady
- Bory Tucholskie
- Dolina Baryczy
- Jura Krakowsko-Częstochowska
- Kaszuby
- Kielecczyzna
- Kujawy
- Lubelszczyzna
- Małopolska
- Mazowsze
- Mazury
- Pieniny
- Podhale
- Podkarpacie
- Podlasie
- Podole i Polesie
- Pomorze
- Roztocze
- Sudety
- Suwalszczyzna
- ¦l±sk
- Tatry
- Warmia
- Wielkopolska
- Wybrzeże
- Ziemia Chełmińsko-Dobrzyńska
- Ziemia Lubuska
- Żuławy Wi¶lane
ZAPYTAJ LUB ZAREZERWUJ
Do: Ekowczasy agroturystyka nad Bugiem





Pamiętaj, aby w przypadku kontaktu telefonicznego powołać się na nasz portal.

Ekowczasy agroturystyka nad Bugiem

ul.Żródlana 7
22-230 Wola Uhruska
woj. lubelskie
http://ekowczasy.com.pl

Cena od 25zł za osobę


Ekowczasy agroturystyka nad Bugiem Agroturystyka noclegi
Gospodarstwo malowniczo położone na wzgórzu w¶ród drzew, na obrzeżach miejscowo¶ci w zacisznej uliczce, obok las. W pobliżu wieża widokowa z której rozpo¶ciera się widok na Dolinę Bugu i Wolę Uhrusk±. Tu też przebiegaj± szlaki rowerowe, piesze oraz Poleski Szlak Konny.

W Odległo¶ci 1,5 km rzeka Bug i starorzecza, gdzie można powędkować. Nad starorzeczem Bugu znajduje się strzeżone k±pielisko z placem zabaw dla dzieci i wypożyczalni± sprzętu wodnego. Cisza, spokój i idealnie czyste powietrze. Doskonałe miejsce na wypoczynek rodzinny, dla ludzi kochaj±cych przyrodę i rowerzystów. W pobliżu piękne Lasy Sobiborskie, pełne grzybów, jagód i zagubionych ¶ródle¶nych jezior.

Do dyspozycji go¶ci cała kondygnacja z osobnym wej¶ciem, trzy pokoje, łazienka i WC. Na dole aneks kuchenny z lodówk± ? tylko dla go¶ci. Zadaszenie pod mieszkaniem z miejscem na grilla i ognisko. Duże podwórko, gdzie można w cieniu drzew odpocz±ć i zaparkować samochód. Proponujemy wyżywienie pełne, b±dĽ same obiady, na wyznaczon± przez go¶ci godzinę. Regionalne potrawy : pierogi z różnego rodzaju farszem, dużo dań z grzybami w/g własnego przepisu.

Do dyspozycji go¶ci jest również 5 rowerów. Wła¶cicielka gospodarstwa ma uprawnienia przewodnika terenowego. Chętnie zorganizuje wycieczkę, b±dĽ wskaże miejsca do zwiedzania. Zajmie się też organizacja pobytu grup zorganizowanych. Organizujemy również imprezy sylwestrowe dla 10-20 osób.

Turysto jeżeli szukasz ciszy i spokoju, chcesz dobrze i zdrowo zje¶ć, a do tego kochasz piękno i przyrodę ? przyjedĽ do nas na Polesie.
Rozrywka
agroturystykakajakiagroturystykakuligiagroturystykawypożyczalnia rowerów
agroturystykawędkarstwo
Wyposażenie
agroturystykacałodzienne wyżywienieagroturystykadostęp do internetuagroturystykakorzystanie z kuchni
agroturystykalodówkaagroturystykamiejsca na ognisko (grill)agroturystykamiejsce do parkowania
agroturystykamożliwo¶ć przyjazdu ze zwięrzętamiagroturystykaprasowanie
POKOJEAPARTAMENTYDOMKI
TypLiczbaTypLiczbaTypLiczba
1 osobowy-1 osobowy-2 osobowy-
2 osobowy22 osobowy-3 osobowy-
3 osobowy23 osobowy-4 osobowy-
4 osobowy-4 osobowy-5 osobowy-
5 osobowy-5 osobowy-6 osobowy-
7 osobowy-
8 osobowy-
Jeżeli nie widzisz mapy poniżej, kliknij żeby od¶wieżyć
OPINIE
BRAK KOMENTARZY
OCEŃ OBIEKT


Imię(pseudonim):
Email (nie będzie widoczny,tylko do użytku administratora):
Komentarz:
wprowadĽ kod z obrazka:
Miejscowości agroturystyczne